N-iX запускає новий бренд – Novelix

Цього року IT-компанія N-iX запускає новий бренд у Харкові – Novelix. Під цим брендом львівська компанія працюватиме на місцевому ринку талантів. 

Novelix планує активно розвивати свій хаб у Харкові, і зараз його команда там налічує близько 60 спеціалістів. Оскільки в цьому регіоні вже багато років присутня компанія зі схожою назвою до N-iX, це неодноразово викликало непорозуміння серед спеціалістів. Тож компанії погодились, що потрібно внести ясність у цю ситуацію та розмежувати бренди. Хоча обидві компанії працюють у сфері IT, ніякого зв’язку між ними немає, а подібність назви є випадковою.

Для N-iX рішення запустити бренд Novelix було природнім, оскільки це історична назва компанії. N-iX був заснований у 2002 році як технологічний продуктовий стартап під назвою Novelix, невдовзі продав свій продукт та трансформувався у сервісну компанію. Саме тоді відбувся ребрендинг та зміна назви на скорочену версію цього слова – N-iX. Таким чином, львівська IT-компанія вже 20 років працює та росте під цим брендом. 

Більше про N-iX:

N-iX (також власник бренду Novelix) – це міжнародна IT-компанія, заснована у Львові 20 років тому. Компанія об’єднує понад 1700 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та ін. 

Окрім двох великих розробницьких центрів у Львові та Києві, N-iX розвиває свої хаби у Дніпрі, Вінниці, Запоріжжі, Одесі, Івано-Франківську та інших містах України. У Харкові N-iX працює під брендом Novelix. З 2020 року N-iX пропонує своїм фахівцям можливість вибору між офісною, гнучкою та повністю віддаленою робочими моделями. Також компанія була визнана одним з найкращих IT-роботодавців України, згідно з Forbes та DOU