N-iX проведе серію благодійних ІТ-подій у новому офісі в Івано-Франківську

15 вересня, N-iX – одна з найбільших ІТ-компаній України, офіційно відкрила офіс в Івано-Франківську. 

Офіс компанії знаходиться в центрі міста за адресою вул. Бельведерська, 10а та займає два останні поверхи у новозбудованому офісному центрі. Офісне приміщення розраховане на 40 робочих місць, має відкриту терасу на даху та окрему зону для подій ІТ-спільноти.

Павло Дещинський, Сhief Operating Officer в N-iX, коментує:

«У серпні ми відсвяткували 20-річчя компанії та перетнули межу у 2000 спеціалістів. З початку року кількість інженерів в нашому хабі в Івано-Франківську зросла та налічує вже майже 50 спеціалістів.
Ми очікуємо подвоїти свою присутність в Івано-Франківську впродовж наступного року і відкриття власного офісу є частиною нашого плану для росту в цьому регіоні.»

З нагоди відкриття нового офісу, N-iX спільно з Івано-Франківським ІТ Кластером організовує серію благодійних подій для розвитку місцевої ІТ-спільноти – N-iX Autumn Charity MeetUps.

Щочетверга, з 28 вересня по 6 жовтня, N-iX організовуватиме офлайн зустрічі для ІТ-спільноти у своєму офісі. Події будуть цікавими для розробників та проектних менеджерів, які активно розвиваються у своєму напрямі, але готові до нових викликів.

Кількість місць на офлайн події обмежена. Для усіх зареєстрованих, буде доступна онлайн трансляція.
Зареєструватись, щоб для участі у N-iX Autumn Charity MeetUps можна на Facebook-події заходу.

28.09 – Yaroslav Mota: What is software architecture?

29.09 – Marta Beznos: Inefficient querying. Is Entity framework the one to blame?

06.10 – Yurii Yaremii: Fantastic PMs and how to become one?

Окрім обміну знаннями та нетворкінгу, серія мітапів має і благодійну складову. Івано-Франківський ІТ Кластер спільно з N-iX поставили за мету облаштувати 30 робочих місць у комп’ютерній лабораторії в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. В центрі навчатимуться близько 50 дітей-сиріт в тому числі з прифронтових територій. Благодійна ціль – 100,000₴.

Про N-iX: 

N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові 20 років тому. Компанія об’єднує понад 2000 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та інших.

Про Івано-Франківський ІТ Кластер:


Івано-Франківський ІТ Кластер – це ІТ-спільнота, яка з 2015 року працює спільно задля розвитку сфери інформаційних технологій у Івано-Франківську та області. Сьогодні Кластер обʼєднав 33 учасники та партнери, серед яких найбільші ІТ-компанії України та місцеві сміливі ІТ-бізнеси.