Шлях від Middle Manual QC до Middle .NET Engineer: Тарас про свою кар’єру у N-iX

Як я перейшов із тестування у програмування

Я прийшов у N-iX на початку 2017-го на позицію Middle Manual QC на проєкт Orbus Software. Оскільки мені хотілось чогось більшого, і дана позиція ставала все менш цікавою, я подався на курси по .NET Web і пройшов навчання. Компанія і клієнт пішли мені назустріч і дозволили організувати такий графік, щоб можна було і навчатись, і працювати.

Закінчивши навчання, я захотів перейти на позицію розробника, і згодом мені запропонували вакансію. Були варіанти переходу в іншу компанію, але я чітко розумів, що мені подобається N-iX, і я хочу продовжувати свою кар’єру тут. Мені дуже пощастило, що для мене знайшли роль Junior .NET розробника на тому ж проєкті. Я уже розбирався в домені, знав багато речей з точки зору бізнес-логіки, тож потрібно було розбиратись тільки з кодом. 

Чому я вирішив стати розробником?

Я вважаю, що людині має подобатись те, чим вона займається. Якщо робота стає рутинною та одноманітною – добром це не закінчиться ні для фахівця, ні для компанії.

Мене завжди дуже цікавила технічна сторона проєктів, а робота розробника пропонує виклики й проблеми, які дуже цікаво вирішувати. Тож до цієї роботи я берусь з ентузіазмом і отримую задоволення від програмування.

У N-iX кар’єрний перехід на позицію .NET розробника відбувся дуже гладко

На моєму проєкті уже на новій позиції я мав можливість ефективно практикувати свої знання, проєкт дав мені сильний поштовх. Також, у мене були ментори, які ділились своїми знаннями та досвідом. Було достатньо викликів, адже це був full stack в той час, як моя підготовка була більше по backend. Але водночас я не очікував, що перехід на роль інженера відбудеться настільки гладко. Я думав, буде більше стресу і труднощів, але нічого подібного 🙂

Нові виклики на новому проєкті

На проєкті Orbus Software у ролі .NET інженера я пропрацював близько 2 років. Проєкт дав мені багато, однак завдання ставали дедалі одноманітнішими, а мені хотілось іти далі.

N-iX підібрав мені новий проєкт для впливової автомобільної консалтингової компанії. Тут усе по-іншому – багато свободи у прийнятті рішень (від архітектури до технологій) і також новий рівень відповідальності. У нас крута і досвідчена команда, з якою ми легко долаємо усі виклики. Ми будували усе з нуля, тож довелось багато досліджувати, спілкуватись з колегами-експертами та збирати чимало нової інформації. Це дуже цікаво!

У N-iX мало бюрократії та багато можливостей

Сильними сторонами N-iX я вважаю, перш за все, мінімум бюрократії, а також, увагу менеджменту до думки технічних спеціалістів, кар’єрні можливості, бонуси, атмосферу в компанії, розташування офісу та багато іншого.

#N_iX_career_growth