N-iX серед найкращих роботодавців України за версією Forbes

Видання Forbes Ukraine відзначило компанію N-iX у списку найкращих роботодавців України. N-iX посів 16 місце серед 50-ти компаній-лідерів та 7 місце серед ІТ-роботодавців.

Редакція Forbes щороку готує рейтинг найкращих роботодавців країни. Цьогоріч було опитано більш ніж 25 000 респондентів. Сформований за 100-бальною шкалою рейтинг роботодавців враховує: відгуки працівників – 60%, висновки експертів ринку праці – 20%, а також інформацію з відкритих джерел – 20%.  

Фактори, які формували підсумкову оцінку компаній у рейтингу: лояльність, винагорода, умови праці, соцпакет, інформаційна відкритість, можливості для розвитку та відчуття захисту. 

N-iX отримав 77 зі 100 можливих балів. Найвище фахівці компанії та зовнішні експерти оцінили лояльність компанії та внутрішні можливості для розвитку. Також фахівці показали високий рівень задоволення рівнем винагороди та умовами праці.

Олександр Шатний, HR директор в N-iX, відзначив:

Найцінніше надбання N-iX – це талановиті люди. Ми дбаємо про те, щоб кожен фахівець був забезпечений комфортними умовами праці, і надаємо численні можливості для професійного зростання разом з командою N-iX.

Завдяки відгукам наших фахівців ми рухаємося в правильному напрямку, щороку стаючи кращими”.

Нагадаємо, у грудні минулого року Forbes назвав N-iX однією з 25 найрозумніших компаній України в сфері дослідження та розробки нових продуктів. А згідно з опитуванням платформи Dou.ua, N-iX здобув друге місце серед IT компаній України у категорії 1,500+ спеціалістів.

Рейтинг «50 найкращих роботодавців України» опублікований у випуску Forbes Ukraine. Січень – лютий 2022. №1(17). Детальніше за посиланням.

Більше про можливості кар’єри та розвитку в N-iX можна дізнатися за посиланням.

Крім того, N-iX пропонує чимало відкритих вакансів, серед яких 300+ позицій з реферальними бонусами. Шукайте нові можливості для себе та своїх друзів у нас на сайті!