N-iX отримав срібло у DOU рейтингу найкращих IT-роботодавців України 2021

Компанія N-iX посіла друге місце у рейтингу найкращих IT-роботодавців України 2021 року та перше місце серед найбільших сервісних компаній у м. Львів за версією профільного порталу DOU.

N-iX з’являється у рейтингу DOU вже не вперше та з року в рік покращує свої позиції. У 2018 році компанія здобула п’яте місце, а у 2020 – четверте в Україні та третє серед ІТ компаній у м. Львів.

“Наші фахівці – є найбільшою цінністю N-iX. Щоб мотивувати N-iXівців та  долучати в компанію більше талановитих людей з усієї України, ми щороку покращуємо наші програми розвитку та пропонуємо амбітні кар’єрні можливості всім нашим фахівцям. Крім того, наш незмінний пріоритет – це постійне залучення цікавих нових проєктів в N-iX. Цьогорічне визнання у рейтингу DOU – найбільшому опитуванні ІТ фахівців в Україні – це свідчення того, що ми рухаємось у правильному напрямку. Ми вдячні всім нашим фахівцям за їх зворотній зв’язок та підтримку!” — коментує Олександр Шатний, VP People Operations у N-iX.

У рейтингу DOU взяли участь 23 736 спеціалістів, які оцінили 1 391 компанію. Критеріями оцінювання були компенсація, умови праці, проєкт, кар’єра та лояльність. 

N-iX посів друге місце серед лідерів у категорії найбільших компаній, які мають понад 1 500 фахівців. За підсумками 350 голосів, компанія отримала 96 зі 100 можливих балів. Найвище N-iXівці оцінили умови праці та свою лояльність до компанії. За критеріями “кар’єра” та “проєкт” компанія також стала одним з безперечних лідерів цьогорічного рейтингу. 

N-iX – це міжнародна IT компанія з українським корінням, заснована у 2002 році. Експертиза компанії включає хмарні рішення, інженерію даних, вбудовані системи, Інтернет Речей, машинне самонавчання та інших новітні технології. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – телекомунікацій, фінансів, промислового виробництва, охорони здоров’я та ін. 

N-iX активно наймає віддалених спеціалістів, а також має хаби по всій Україні. Крім офісів у Львові та Києві є також центри у Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську та Вінниці. 

N-iX неодноразово визнавали одним з найкращих роботодавців України. Так, у 2020 році компанія увійшла в рейтинги Forbes Україна та Ernst & Young Ukraine. 

Рейтинг “Найкращі ІТ-роботодавці 2021” можна знайти на сайті порталу DOU за посиланням