N-iX відкриває нові офіси: у Дніпрі, Івано-Франківську та Вінниці

ІТ компанія N-iX, яка об’єднує понад 1700 фахівців, планує відкрити чотири нових офіси у 2022 році. Тож до кінця року компанія матиме сім офісів в Україні – один у Києві, два у Львові, а також по одному в нових локаціях – у Дніпрі, Івано-Франківську, Харкові (під брендом Novelix) та Вінниці. 

«Цього року ми святкуємо 20 років N-iX. Ми впевнено наближаємось до позначики у 2000 спеціалістів та плануємо збільшувати нашу команду ще активніше.

Вже декілька років N-iX співпрацює з фахівцями, які працюють віддалено з різних куточків України. Так ми сформували спільноти N-iX у різних містах. Наприклад, у Дніпрі та Івано-Франківську наші команди вже налічують більш ніж по 30 фахівців, у Вінниці – 15. У Харкові компанія працює під брендом Novelix і об’єднує понад 60 фахівців», – коментує Павло Дещинський, Сhief Operating Officer в N-iX.

Фахівці N-iX можуть обирати, де працювати – з простору компанії, віддалено чи поєднувати обидва формати. В містах, де ще немає офісів N-iX, компанія створює хаби та пропонує працювати в найкращих коворкінгах міст. 

«У минулому році ми зрозуміли, що готові відкривати повноцінні офіси N-iX у Дніпрі, Івано-Франківську, Вінниці, адже будемо збільшувати команди тут у декілька разів, хочемо розвивати наші спільноти та забезпечувати найкомфортніші умови праці для спеціалістів. Крім того, ми маємо плани ще активніше долучатися до розбудови технічної освіти у цих містах.

Колеги і надалі зможуть обирати, у якому форматі працювати, а наші нові офіси стануть постійними осередками для співпраці та спілкування оффлайн», – поділився Павло Дещинський. 

N-iX планує відкривати нові офіси протягом року. Перший з чотирьох офісів відкриють навесні – у Дніпрі. Компанія вже визначилася з локацією.

Про N-iX: 
N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові 20 років тому. Компанія об’єднує понад 1700 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та ін. У Харкові компанія працює під брендом Novelix.