N-iX відкриває офіс у Івано-Франківську

ІТ-компанія N-iX, яка об’єднує понад 1800 фахівців в Україні та за кордоном, відкриває офіс у Івано-Франківську вже цього літа.

“В Україні N-iX має два офіси у Львові та один у Києві. До війни ми планували відкриття ще чотирьох офісів в Україні, у тому числі в Івано-Франківську, адже вже декілька років ми співпрацюємо з фахівцями, які працюють віддалено з різних куточків нашої країни. Так, команда в Івано-Франківську налічує 25 фахівців”, – ділиться Павло Дещинський, Сhief Operating Officer в N-iX.

Компанія вже підписала договір оренди на офісне приміщення, розраховане на 40 робочих місць. Але двері нового офісу відкриються через декілька місяців, адже N-iX робить дизайн інтер’єру з нуля. До створення майбутнього простору долучилися і самі фахівці компанії – використовуючи методологію дизайн-мислення, вони розробили прототип бажаного офісу.

«Обираючи офісне приміщення та плануючи дизайн, ми прислухалися до побажань наших фахівців. Саме тому офіс знаходиться поруч з центром та має велику терасу на даху, яку ми плануємо використовувати для роботи, проведення івентів та неформальних зустрічей команд. Тераса матиме дві зони – закриту, з кухнею та баром, та відкриту, з пуфами та простором для відпочинку. Головна робоча зона знаходиться поверхом нижче – колеги матимуть як свої столи, так і зони для спільної роботи», – розповідає Мар’яна Маковецька, Administrative Director в N-iX.

Про N-iX

N-iX – це одна з найбільших IT компаній України, заснована у 2002 році. N-iX об’єднує понад 1800 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та ін.

З початку повномасштабної війни росії проти України N-iX зібрали понад 24 258 000 гривень, які спрямували на закупівлю машин для ЗСУ та станцій Starlink для різних міст України, допомогу Аеророзвідці, фонду “Повернись живим” та багато іншого.