7 причин скористатись реферальною програмою N-iX: досвід профі в рекомендаціях

Чому у N-iX стільки відкритих позицій та шалені бонуси за рекомендації? Наші проєкти постійно масштабуються та шукають нових спеціалістів. Крім того, кожного місяця ми починаємо співпрацю з новими клієнтами. Так, лише в першому кварталі ми підписали 16 нових контрактів, а цього травня, лише за один місяць, їх було вже 12.

Реферальна програма N-iX, це, як кажуть наші колеги, win-win-win. Вона, по-перше, дозволяє компанії швидше знаходити крутих спеціалістів, по-друге, заохочує людей всередині та ззовні рекомендувати кандидатів та отримувати бонуси за це, і по-третє, допомагає хорошим фахівцям знаходити кар’єрні можливості та нові цікаві проекти у N-iX. Крім того, часто люди рекомендують своїх друзів та кандидатів, з якими працювали раніше, тому такий перехід для них є набагато комфортнішим.

Реферальна програма N-iX:

  • Реферальний бонус за гарячі позиції 1500–2000$
  • 550+ рекомендацій за 2021 рік
  • 200+ вакансій із можливістю отримати бонус
  • Чіткий прозорий процес

Наші розробники Олег та Максим неодноразово брали участь у реферальній програмі та рекомендували кандидатів, які зараз успішно працюють у N-iX. Обоє мають роль тім лідів на своїх проєктах і прагнуть будувати команди, у яких комфортно працювати та розвиватись. Ось 7 ключових переваг участі в реферальній програмі, якими поділились Олег та Максим:

1. Цікава позиція + хороший проєкт + відкритість кандидата = Успішна рекомендація

Олег: «Коли вдало сходяться всі обставини людина, з якою хотілося би ще працювати, відкрита до нових пропозицій та з’являється позиція, релевантна до досвіду та технологій кандидата, то все стається само собою. У моєму випадку все почалось, коли ми довго шукали.Net розробника на проєкт, де я був тім лідом. Я вирішив написати колишнім співробітникам та запропонувати долучитися до команди. Довго переконувати не треба було, бо всі знають компанію N-iX, і проєкт був хорошим. У кінцевому результаті, рекомендація була успішною, і мій колега вже більш ніж рік працює в компанії».

2. Швидкий та добре налагоджений процес

Олег: «Перш за все, я поговорив із людиною, чи вона зараз відкрита до пропозицій, розказав про проєкт, технології та специфіку. Далі завантажив актуальне резюме на сайт N-iX зі релевантною вакансією. Після цього приходить лист із підтвердженням рефералу, потім рекрутер виходить на зв’язок із людиною та підтверджує, чи все актуально і призначає інтерв’ю. Залежно від типу проєкту відбуваються співбесіди з різними стейкхолдерами».

3. Ви отримуєте апдейт про поточний стан вашої рекомендації

Максим: «У нас дуже швидка система — упродовж одного робочого дня рекрутери опрацьовують рекомендацію, відгук після технічної співбесіди також стараємось надавати протягом одного дня. У випадку, якщо людина не підходить на наш проєкт, то ми рекомендуємо її на інший. Процес комунікації теж добре налагоджений мені приходив апдейт про поточний стан мого рефералу. Коли кандидат прийняв оффер, то я отримав лист про дату початку співпраці. Після успішного проходження кандидатом випробувального терміну, я отримав реферальний бонус одразу ж з наступною виплатою».

4. Рекомендую знайомих, бо хочу працювати з крутими людьми, але бонус — це теж приємно 🙂

Максим: «Коли компанія почала рости, то потрібно було за короткий проміжок часу розширити кілька команд. Оскільки в мене багато знайомих із попередніх місць роботи, то я запропонував їм перейти на наші проєкти, де були відкриті вакансії. Загалом, я порекомендував уже більше ніж п’ять людей Middle та Senior рівня. Я часто роблю рекомендації, оскільки зацікавлений у тому, щоб на проєкті працювали хороші спеціалісти, але бонус це теж приємна фішка».

5. Замовники цінують рекомендації від команди й довіряють їм

Олег: «Я завжди рекомендую тих, з ким я працював і хотів би працювати ще. Це позитивно впливає на нашу співпрацю, оскільки я розумію, що очікувати від людини, її рівень відповідальності. Більше того, замовник довіряє команді, тому їхня рекомендація завжди впливає на кінцеве рішення. До мене замовник особисто звертався та питав мої враження про спеціаліста».

6. Завдяки рекомендаціям збираємо в команді професійних надійних людей

Максим: «Оскільки я рекомендував колишніх колег, то в нас на проєкті зібралися люди, з якими ми вже раніше працювали. Для нових спеціалістів це велика перевага, такий перехід комфортніший для них, оскільки вони вже знають частину команди. З іншого боку, для нас теж важливо працювати з професійними та надійними людьми. Завдяки таким рекомендаціям у нас в N-iX вже утворилася невелика Hybris-спільнота».

7. Win-win-win для всіх залучених сторін

Максим: «Для мене реферальна програма це win-win-win, оскільки всі залучені сторони виграють. Перш за все, компанія та замовник швидко отримують хорошого кандидата (швидше, ніж без рекомендації), реферер отримує до себе в команду надійну людину та реферальний бонус (зазвичай, це 1500–2000 $), а людина, яка приходить, отримує нові можливості та комфортний перехід».

Рекомендуй друзів та отримуй бонус — у нас більше ніж 230 відкритих вакансій.😉