N-iX Runners: спеціалісти N-iX про особисті рекорди та бігову спільноту в компанії

Спорт – це чудовий спосіб перезарядитися після робочого дня або ж налаштуватися на продуктивний день зранку. Є мільйони людей, які не уявляють своє життя без бігу. У N-iX вони об’єдналися в спільноту N-iX Runners, щоб мотивувати одне одного, ділитись досвідом та бігати разом. А компанія підтримала цю ініціативу: учасники клубу можуть отримати брендовані речі для бігу, а також компенсацію витрат на забіги.

Зараз N-iX Runners налічує вже майже 50 бігунів!

Тарас

Тарас, Test Engineer в N-iX, щотижня пробігає в середньому 65-70 км, а за вересень він подолав 250 км!!! Тарас займався спортом ще з університету- спочатку ходив у зал, а потім вирішив бігати. Зараз хлопець готується до свого першого марафону Wizz Air Kyiv City Marathon. Його рекордна відстань – 31 км бігу на шосе та ще й без навушників.😉 В майбутньому, він хоче зайнятися тріатлоном та взяти участь у чемпіонаті “Ironman Triathlon”.

Тарас має декілька правил хорошого бігу – завжди робити розминку та заминку, починати на низькому темпі, правильно дихати, і слухати драйвову музику. 

Саме Тарас був ініціатором створення N-iX Runners. Він подав свою ідею в IdeaBot, внутрішню платформу для обміну ідеями, щоб зібрати спільноту однодумців. Ініціативу підтримали колеги, і тепер у компанії є біговий клуб. Учасники часто діляться порадами про техніки бігу, спорядження та найкращі практики.  

Олександр 

Олександр, Big Data Developer у N-iX, бігає з дитинства, але рекорди ніколи не були його основною ціллю. Раніше він був ​​професійним бадмінтоністом, а біг був одним з методів підготовки до змагань. Проте нещодавно Олександр відкрив для себе трейловий біг, і тоді все змінилось. Зараз він бігає чотири рази в тиждень, а кілометраж коливається залежно від виду тренувань – від 5 км до 21 км.

Серед досягнень нашого колеги – Chornohora Sky Marathon 2021 (ультрамарафон по всіх двохтисячниках України за 13 годин), 62 км за один забіг, львівський трейл Union Run 2021, Файний осінній трейл 2021 та кілька півмарафонів. А в листопаді до досягнень додасться ще один львівський марафон.

Порада Олександра для тих, хто лише починає бігати: “Встати з дивану, почати відштовхуватись ногами від землі і розсікати повітря обличчям.😉”

Марія

Марія, Test Automation Engineer в N-iX, теж є частиною спільноти N-iX Runners. Вона почала бігати у 2015 році, щоб покращити здоров’я та підвищити силові показники. Зараз вона бігає п’ять разів на тиждень, а одне тренування це в середньому 10-12 км. За вересень Марія пробігла 230 км! Останні два роки дівчина бігає виключно трейли в горах. 

Завдяки N-iX Runners, Марія слідкує за колегами, дізнається нові цікаві маршрути та знаходить компаньйонів для бігу. А інколи ще й змагається у кількості подолані кілометрів за тиждень.

Цього літа Марія посіла третє місце серед дівчат на Чемпіонаті України з гірського бігу і трейлу, де дистанція була 25 км. А також, вона була четверта серед дівчат на складному трейлі 100 БУКОмиль із дистанцією 67 км.

Олександр 

Олександр, Software Engineer у N-iX, бігає понад два роки та був одним з тих, хто активно розвивав спільноту N-iX Runners. Саме він створив групу для колег в Strava, де можна ділитись результатами, мотивувати одне одного та дізнаватись нові маршрути для бігу.

Зазвичай, Олександр бігає 300 км в місяць, а коли готується до марафонів, то подолана відстань сягає 400 км!!! У своєму біговому портфоліо хлопець має два марафони, п’ять десяток, Chornohora Sky Marathon 2020, Ice Trail 2021, Burning Heads 2021 та ще кілька менших трейлів.

Run, run, run! Вперед до нових звершень разом з N-iX – у нас 300+ можливостей для розвитку!