N-iX – один з найкращих роботодавців України за версією Forbes

Компанія N-iX увійшла до списку найкращих роботодавців України за версією видання Forbes Ukraine. N-iX посів дев’яте місце серед 50 компаній-лідерів у рейтингу. Також, компанія у топ-3 найкращих ІТ-роботодавців країни.

Рейтинг Forbes «50 найкращих роботодавців України» вимірює прогрес у відносинах роботодавців та співробітників за 100-бальною шкалою. Компанії оцінюють за відгуками працівників – 60%, висновками експертів ринку праці – 20%, а також інформацією з відкритих джерел – 20%. При оцінюванні враховують лояльність працівників, можливості для розвитку в компанії, рівень заробітної плати, підтримку роботодавця з початку Covid-19 пандемії та декілька інших факторів. Для підготовки цьогорічного рейтингу було опитано 11,675 респондентів. 

За оцінками, N-iX отримав 84 зі 100 можливих балів. Найвище фахівці компанії та зовнішні експерти оцінили умови для роботи та розвитку в N-iX, задоволеність рівнем заробітної плати та інформаційну відкритість компанії. Також фахівці показали високий рівень лояльності до N-iX – фактор, який мав найбільшу вагу у підсумковому рейтингу. 

Володимир Ланда, заступник головного редактора Forbes Ukraine, визначив мету підготовки рейтингу: «Зміна роботи у 2021 році – непросте рішення. Хтось ухвалюватиме його з доброї волі, когось підштовхнуть до цього обставини. Крім плюсів і мінусів конкретних вакансій, варто оцінити й загальну привабливість компанії, що пропонує роботу. Це допоможе обрати справді найкращий “job offer”».

Наталія Македонська, HR директорка в N-iX, відзначила: «Ми інвестуємо у розвиток талантів наших співробітників, допомагаючи їм реалізовувати свій потенціал, дбаємо про комфортні умови їх роботи та гнучко реагуємо на зміни ринку.

N-iX – це компанія, яка керується підприємницьким духом та відчуттям відповідальності. Тому і в складному для ринку 2020 році ми адаптовували внутрішні процеси з думкою про наших працівників та не залишились осторонь боротьби з Covid-19. Ми трансформували офіси N-iX – створили “Простори команд” (Shared Team Spaces), запропонувавши три формати роботи – офісний, гнучкий та повністю віддалений. N-iX відкрив вакансії для віддаленої роботи, щоб зміцнювати команду найсильнішими талантами, незалежно від місця їх проживання. Завдяки цим та іншим сміливим крокам компанії вдалось перетнули межу у 1,200+ професіоналів та вирости на 33% у 2020 році.  

Висока оцінка від наших фахівців та експертів у цьому рейтингу – це підтвердження, що ми рухаємося у правильному напрямку».

До списку «50 найкращих роботодавців України» потрапили сім ІТ-компаній. N-iX серед них на третьому місці. 

N-iX не вперше здобуває високі місця у рейтингу найкращих ІТ-роботодавців України. Так, у грудні 2020 року, згідно з опитуванням платформи Dou.ua, N-iX здобув четверте місце серед компаній у розмірі 800-1,500 спеціалістів та третє місце серед ІТ компаній м. Львів. В опитуванні брало участь 14,615 фахівців та було оцінено 1,008 компаній. 

Рейтинг «50 найкращих роботодавців України» опублікований у випуску Forbes Ukraine №1 (січень-лютий 2021). Детальніше за посиланням

Дізнайтеся більше про можливості кар’єри та розвитку в N-iX за посиланням. У нас більше 200 відкритих вакансій – знайдіть роботу своєї мрії. 

Знаєте друга, якого можуть зацікавити наші відкриті позиції? Переходьте за посиланням, щоб дізнатися, як отримати бонус у розмірі $2000 чи $1000 за рекомендацію