Як сертифікуються Cloud-експерти N-iX?

N-iX постійно розвиває свою компетенцію в галузі Cloud-технологій: розбудовує партнерства з глобальними Cloud-провайдерами, такими як Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure, та заохочує своїх спеціалістів здобувати їхні сертифікації. Для того щоб полегшити підготовку до сертифікаційних екзаменів, у компанії є спільнота експертів, які здобувають знання разом.

У N-iX вже 55 Cloud-сертифікованих спеціалістів і більше ніж 120 проєктів із хмарними технологіями, щоб застосувати знання на практиці.

Навіщо спеціалістам здобувати сертифікації?

«Сертифікація це зовнішнє визнання вмінь і знань людини, яке є важливим як для компанії та її потенційних клієнтів, так і для самого сертифікованого спеціаліста. Це світовий стандарт, умови отримання якого є однакові як для фахівців з України, так і з США чи інших країн», — ділиться думками Орест Фургала, Head of Partnerships в N-iX.

Експерти з досвідом більше ніж 10 років і далі вчаться та прагнуть здобувати підтвердження своїх знань у вигляді сертифікацій AWS, GCP та Azure рівня Professional. Спеціалісти, які мають не так багато досвіду з Cloud-технологіями, можуть складати сертифікаційні екзамени нижчого рівня Associate. Щоб ознайомитись із хмарними сервісами та зрозуміти, чи хочуть вони розвиватись у цьому напрямку, спеціалісти можуть пройти короткий курс лекцій, а відповівши на питання після курсу, отримати одну із акредитацій AWS, яка є підтвердженням початкового рівня знань. Такі початкові курси є розроблені як для технічних спеціалістів, так і для не технічних, та можуть бути корисними, наприклад, для Sales/Engagement managers. 

У N-iX сертифіковані експерти беруть участь у технічних консультаціях на інших проєктах, спілкуються з клієнтами на етапі встановлення співпраці та стають менторами.

Які є сертифікаційні можливості у N-iX для Cloud-спеціалістів?

Зараз N-iX є AWS Advanced Consulting Partner, Google Cloud Partner, і Microsoft Partner, який розвиває компетенцію у Azure. Це дає багато можливостей розвитку як для спеціалістів, так і для компанії. Наприклад, експерти N-iX мають безплатний доступ до великої кількості тренінгів та воркшопів, які організовує AWS.

Бажання навчатись та рости завжди цінувалось у N-iX, тому в компанії є різні види відшкодувань коштів за навчальні програми. У випадку сертифікацій і їхньої успішної здачі, компанія покриває повну вартість екзамену. Більше про переваги роботи у N-iX, читайте тут.

Знання наших експертів мають велику цінність, тому їх важливо застосовувати на практиці та ділились ними з колегами. N-iX Cloud Centre of Excellence дбає про накопичення та розвиток цих знань. Центр консолідує інформацію про найкращі практики розробки хмарних рішень, партнерства та проєкти, реалізовані з хмарними технологіями. Ці знання накопичуються, щоб компанія отримувала більші та складніші замовлення, а спеціалісти N-iX розвивали свою експертизу, працюючи з найновішими технологіями та масштабними проєктами. Чимало інноваційних Cloud-проєктів втілюються N-iX Solution Group. Це команда, яка складається з найдосвідченіших експертів у компанії і допомагає клієнтам вирішувати їхні бізнес проблеми за допомогою технологій (у тому числі хмарних). 

Як компанія допомагає експертам підготуватись?

Відділ Software Development Office у N-iX запровадив ініціативу підготовчих груп до Cloud-сертифікацій. Вони зібрали та структурували найякісніші матеріали для ефективної підготовки. Тепер спеціалістам не потрібно власноруч шукати ресурси та «перевіряти їх на ефективність», оскільки всі матеріали вже є зібрані в одному місці. Також, спеціалісти всередині груп обмінюються своїм досвідом та інформацією, яка допомогла їм успішно скласти екзамен.

«Комунікація між людьми, які мали досвід у тих чи інших сертифікаціях, допомагає швидше отримати правильну інформацію. До того ж, N-iX працює над тим, щоби зібрати найкращі варіанти найкращих матеріалів. Це сприяє більш якісному використанню своїх ресурсів та ефективнішій підготовці» – розказує Андрій, сертифікований Cloud-експерт у N-iX.

У компанії є 15 активних груп на кожен тип сертифікацій і в майбутньому їхня кількість буде лише зростати. За цей рік уже 12 людей успішно склали екзамен і продовжують ділитися досвідом з колегами. Як результат підготовчих груп, у N-iX вже сформувалася спільнота Cloud-спеціалістів, де вони обмінюються знаннями.

Долучайтесь до N-iX та зростайте разом із нами! У нас більше ніж 300 відкритих позицій.