Фронтенд у N-iX: Розвиток, проєкти та технології

Фронтенд-розробник – одна зі спеціальностей-лідерів  за численністю відкритих позицій та наявністю фахівців на IT ринку України.

Фронтенд y N-iX це:

  •  62+ проєкти;
  •  90+ експертів;
  •  нескінченні можливості розвитку, навчання та обміну досвідом.

У цій статті деякі з наших досвідчених фронтенд експертів діляться своїм досвідом роботи у компанії.

Володимир

Position: Tech Lead
Project: customer experience management company based in the US

На N-iX я потрапив 6 років тому як .NET розробник із перспективою повністю перейти на фронтенд, що збігалося із моїми кар’єрними планами. Протягом року ця зміна відбувалась. Хоч і компанія на той час налічувала приблизно 200 людей, вже тоді тут працювали сильні експерти, які залюбки ділились знаннями та досвідом (як-от мій тодішній Tech Lead) і допомогли мені на кар’єрному шляху фронтенд розробника.

Frontend at N-iX Volodymyr

З ростом компанії та появою Software Development Office з’явилось багато позапроєктних активностей для розвитку працівників – технічні обговорення, вебінари, тренінги, менторство, зустрічі для обміну досвідом, “Architecture Associate” група та багато іншого. Наприклад, Програма менторства у N-iX є дуже корисною як для того, хто менторить, так і для того, кого менторять. Я був ментором двічі та багато чого навчився у цій ролі. Така практика дає можливість упорядкувати знання у своїй голові та добряче розвинути свої компетенції.

Про менторський досвід Володимира читай тут: Re-thinking mentorship: Work on your own project and learn what you want.

Мені подобається, що N-iX надає усі можливості для розвитку як технічних навичок, так і, так званих, “м’яких” навичок. Компанія допомагає своїм працівникам розвиватись, дає можливість перемикатися на різні технології, не обмежує твої амбіції, і надає експертне середовище для активного обміну досвідом.

N-iX має багато крутих проєктів, і ти завжди можеш спробувати себе в чомусь новому. Наприклад, у певний момент я зрозумів, що виріс по своїх компетенціях з того, що мені могли  запропонувати на поточному проєкті. Там я підточив свої технічні навички, здобув впевнені знання у фронтенді та підріс із рівня Middle до Senior. Але я хотів більшого. Тож N-iX надав мені можливість стартувати новий цікавий проєкт у ролі Tech Lead. Зараз – і складніше, і цікавіше. На цьому проєкті ми маємо можливість почати підпродукт великого продукту з нуля, використовувати найновіші технології (останній React, GraphQL, Jest, та інші) та свободу приймати технічні рішення.

Дмитро

Position: Senior Front-End Engineer
Project: electronic commerce and online retailing company based in Japan

За майже 5 років на N-iX, я встиг попрацювати над розробкою букінг системи для бельгійського стартапу, популярної платформи для ресторанного бізнесу компанії із США, менеджмент системи для дилерських центрів лідера ринку у Великобританії та платформи для японської e-commerce компанії. Усі ці проєкти дуже різні, але кожен з них був для мене неймовірно корисним, з кожного я почерпнув нові знання та досвід для наступних кроків. 

Frontend senior engineer N-iX

Окрім роботи на проєкті я долучаюсь і до інших активностей – це допомагає мені знайомитись із колегами з усієї компанії та активно обмінюватись досвідом. Наприклад, проведення технічних інтерв’ю для кандидатів, розробка форм по фронтенду для оцінювання технічного рівня колег, проведення технічного аудиту, участь у pre-sales активностях, участь в Architecture Associates програмі для розвитку майбутніх архітектів та багато іншого. Така діяльність допомагає мені розвиватись поза проєктом – вдосконалювати себе як особистість, розвивати “м’які” навички, тримати себе в тонусі, отримувати нові технічні та бізнесові знання.

Про можливості розвитку у N-iX для розробників рівня Senior дізнавайся тут: Growth toolkit for Senior Developers at N-iX. 

Мені завжди дуже подобалась атмосфера в N-iX і люди, з якими доводилось працювати. Якщо виникають якісь проблемні питання – завжди можна звернутись як до когось зі своєї команди, так і до фахівця у межах компанії. Я люблю вирішувати складні завдання, адже на легких нічого не навчишся. Вважаю, що будь-які складні задачі можна вирішити, якщо поруч надійна та експерта команда. У N-iX мені пощастило працювати тільки з такими.

Михайло

Position: Senior Software Engineer
Project: an Austrian-based automotive consulting firm

2 роки тому я прийшов у N-iX на позицію Middle Vue.js Engineer на проєкт по розробці контент менеджмент системи для потягів. Коли я висловив бажання перейти із Vue.js на Angular, компанія мене усіляко підтримувала. Мені дали час і можливість повчитись, знайшли ментора, який допоміг із плавним переходом, запропонували цікавий проєкт. Зараз я працюю над технічними рішеннями для відомої автоконсалтингової компанії. Мені дуже подобається ця масштабність і відчуття причетності до чогось глобального.

У N-iX мене дуже приваблює, що компанія зацікавлена у професійному рості своїх працівників. Наприклад, у мене є свій PDP (Personal Development Plan) та кар’єрні цілі, з досягненням яких допомагають мій менеджер та HR Business Partner. Тут я отримую не тільки технічні знання і досвід, а й додаткові компетенції необхідні для моєї кар’єри. 

Наприклад, я беру участь у проведенні технічних інтерв’ю та оцінювання всередині компанії, де розвиваю комунікаційні навички, аналіз професійності спеціалістів і т.д. N-iX надає прозору інформацію по тому, що потрібно знати та робити, щоб досягнути певного кваліфікаційного рівня. Є чітко прописана матриця компетенцій, яка дає розуміння, як тобі рости. Якщо у мене виникають якісь питання, я маю до кого звернутись не тільки зі свого проєкту. N-iX дає можливість розвиватись, не обмежуючи тебе конкретною технологією, з якою ти працюєш, і це круто!

Долучайся до нашої команди! Відкриті можливості чекають на тебе.