Підтримка молодих талантів: Студенти УКУ про стипендії від N-iX

А ми у N-iX продовжуємо підтримувати юні таланти та їх прагнення здобувати якісну освіту і змінювати світ на краще. Для цього було створено N-iX Charity Fund, який регулярно поповнюється внесками працівників та компанії. За менш ніж 2 роки було зібрано більш ніж 685,000 гривень на освітні ініціативи, у тому числі – стипендії на навчання в Українському Католицькому Університеті.

Юрій, студент 1 курсу програми “ІТ та Бізнес-аналітика” в УКУ, стипендіат компанії N-IX

Мене звати Юрій, мені 17 років, а народився та виріс я у небагатій сім’ї у місті Києві. Перші 8 років я навчався у звичайній середній школі та, якщо чесно, погано уявляв, чим хочу займатися в житті. Але в 9-му класі мені пощастило опинитися у фізико-математичному ліцеї, і я зрозумів, що мене цікавить IT. Там я також знайшов своє перше серйозне захоплення – астрономію. 

Сьогодні я маю нагороди з олімпіад із більш ніж 7 дисциплін, розмовляю англійською та шведською мовами, граю в команді з алтимат фризбі, програмую власні застосунки та вебсайти, а у вільний час викладаю улюблені предмети школярам.

support young talents n-ix

Коли я побував на екскурсії в УКУ, я зрозумів, що хочу навчатись саме тут, однак оплачувати навчання було б занадто дорого для моєї сім’ї. Але мені дуже пощастило – я отримав стипендію від N-iX і шанс реалізувати свою мрію – тепер я навчаюсь в на спеціальності «ІТ та бізнес-аналітика»! УКУ пропонує чудові умови для навчання – тут дуже комфортно та все для людей. Чесно кажучи, я й не думав, що у нас в країні є такі університети. А по прохідних балах студентів зрозуміло, що тут дуже конкурентне середовище, від чого навчатись ще цікавіше. 

Я не втомлююсь казати величезне дякую моїм фундаторам – компанії N-iX та її працівникам. Я неймовірно ціную цю підтримку та незамінну допомогу для моєї родини. І, зі свого боку, обіцяю, що такий щедрий подарунок стане виправданою інвестицією в майбутнє нашої країни.

Устим, студент 1 курсу програми “Комп’ютерні науки” в УКУ, cтипендіат програми ім. Яреми Павліва 

Стипендію імені Яреми Павліва започаткував Андрій Павлів, CEO та засновник компанії N-iX, на честь свого дідуся з метою підтримувати інноваційні програми Факультету прикладних наук УКУ й допомагати талановитій молоді здобувати знання.

Мене звати Устим Ганик, народився й живу у Львові. Зацікавився програмуванням я ще в 9 класі, коли почав ходити на курси програмування для підлітків. 

Напевно кожен, хто мріє про кар’єру в ІТ, хоче поступити в УКУ. Це університет можливостей, тут десятки студентських організацій, клубів та найкращі викладачі в Україні. Перші два тижні навчання онлайн були неймовірно інтенсивними та цікавими. За цей час я вже зміг оцінити крутість викладачів – вони дуже відкриті та охоче відповідають на усі питання. Мені дуже імпонує спільнота УКУ – вмотивовані люди, які прагнуть більшого та хочуть змінювати нашу країну і світ на краще.

support young talent n-ix

Я дуже вдячний за надану мені стипендію. Мені неймовірно приємно, що моїм фундаторам не байдуже на нове покоління вмотивованих та амбітних людей, які не мають достатньо фінансів, щоб отримати бажану освіту. Сподіваюся, колись я зможу теж допомогти комусь у навчанні та досягненні цілей так само, як допомогли мені. Я обіцяю, що буду наполегливо працювати та виправдаю усі сподівання.

Більше історій молодих людей, які отримали стипендії на навчання в УКУ від N-iX, тут: UCU scholarship initiative: How N-iXers help students’ dreams come true.