Стипендії для студентів УКУ: Як N-iX підтримує юних і талановитих

Підтримка освітніх ініціатив – найкраща інвестиція в майбутнє країни. Завдяки N-iX Charity Fund, який формується з пожертв спеціалістів N-iX та самої компанії, з 2018 року було зібрано понад 850,000 грн на освіту. За останні шість років стипендії від N-iX отримали 12 талановитих студентів Українського Католицького Університету, з них двоє – цієї осені.

Сергій, студент 1 курсу програми «Комп’ютерні науки» в УКУ, стипендіат компанії N-iX

Знайомтесь із Сергієм, студентом УКУ, який цього року отримав стипендію від N-iX:

«Я Сергій Мацишин, живу в мальовничому місті Коломия в дружній сім’ї. Мій тато працює дизайнером та системним адміністратором у місцевій газеті, а мама — головним спеціалістом у Пенсійному фонді України.

Я навчався в Коломийському ліцеї № 4 імені Сергія Лисенка, який закінчив із золотою медаллю. Із шостого класу я почав цікавитись радіо- та електротехнікою, сам розробляв плати для своїх проєктів. Також, я зацікавився програмуванням та створенням приладів на мікроконтролерах Arduino. Наприклад, я зібрав квадрокоптер, а потім болід, який зайняв перше місце в місцевих робоперегонах. Я брав участь у різноманітних олімпіадах і кожного року посідав призові місця на обласному рівні.

Я обрав УКУ, тому що тут дають актуальні знання та різноманітні можливості росту — не лише розумового, а й духовного. А ще, тут велика спільнота однодумців зі схожими ідеями та цінностями. З першого дня навчання я зрозумів, що УКУ — це саме той університет, де я хочу навчатись.

Підготовка до ЗНО була для мене доволі цікавою: я поглиблено вивчив предмети та успішно склав екзамен. Я отримав 197 балів з екзамену з англійської мови, з української — 192 бали, а з математики — 191.

Я мрію подорожувати по світу, вивчати нові культури та дізнаватись, як живуть різні люди. Після завершення університету я хочу створювати програми, які полегшують життя людей.

Коли я дізнався про стипендію, то зрозумів, що дійсно є люди, які вірять у тебе та готові підтримати як морально, так і фінансово. Я дуже вдячний компанії N-iX та всім, хто долучився до моєї стипендії. Ця підтримка є важливою для мене та моєї сім’ї!»

Олена, студентка 1 курсу програми «ІТ та Бізнес-аналітика» в УКУ, стипендіатка програми ім. Яреми Павліва

Олена Снятинська цьогоріч здобула стипендію ім. Яреми Павліва. Цю стипендію започаткував Андрій Павлів, CEO та засновник компанії N-iX, на честь свого дідуся.

Давайте знайомитися з Оленою:

«Я – Олена. Ще недавно я навчалася в Дрогобицькій школі № 2, а зараз — я студентка програми ІТ та Бізнес-аналітика в УКУ.

Понад 11 років я займалася танцями, близько двох років — скрипкою та малюванням. Творчість допомагає мені розслабитися та впорядкувати думки. Хоч у мене багато творчих зацікавлень, проте технічні науки зі мною з дитинства. Особливо подобається математика та астрономія. Я брала участь у різноманітних олімпіадах — з економіки, астрономії, математики, фізики, та навіть із трудового навчання! Це мені допомогло зрозуміти, що майбутнє хочу поєднати з точними науками. Програмувати я почала нещодавно — цього літа я самостійно вивчала Java та Python.

Щоби допомогти мамі зібрати кошти на навчання в УКУ, я працювала в магазині канцтоварів. Це був унікальний досвід, де я зрозуміла, як працює бізнес зсередини. Після цього я вирішила, що мені підійде напрям ІТ та Бізнес-аналітика.

З десятого класу я мріяла вступити до УКУ, тому грунтовно готувалася до ЗНО. Іспит із математики та англійської мови я склала на 193 бали, а з української мови на 191 бал. Як тільки я склала ЗНО, розпочався стипендіальний конкурс. А коли дізналась, що все ж отримала стипендію, у мене полилися сльози радості. Я була здивована, що моя стипендія від ІТ-компанії. Для мене це особливе досягнення. Я вдячна УКУ, Андрію Павліву та компанії N-iX, що моя мрія здійснилась!

Упродовж місяця навчання, я вже встигла відчути атмосферу УКУ — тут усі вчаться й мотивують своїм прикладом. Зараз я хочу приділити весь час навчанню, а згодом планую працювати в напрямку системного аналізу, вирішувати бізнес-проблеми та спілкуватися з людьми».

Читайте більше історій талановитих студентів, які отримали стипендії від N-iX:

Підтримка молодих талантів: Студенти УКУ про стипендії від N-iX.

UCU scholarship initiative: How N-iXers help students’ dreams come true.